Конференція ТБГ виведе відверто

19 вересня в Крокус Експо, де проходитиме виставка Відпочинок/Leisure, відбудеться чергова, 15-а по рахунку, практична конференція Мережі ТБГ. Туристичні бренди. Акредитацію на неї підтвердили усі перші особи туроператорів – маркетингових партнерів ТБГ, а також багато керівників компаній, присутніх в мережі в статусі асортиментних постачальників. Очікується не менше 200 представників роздробу, в основному – учасників тревел-сообщества, а також компаній, плануючих приєднатися до ТБГ в черговому сезоні. З інфоприводів, обговорення яких намічене на конференції, в УК ТБГ виділяють зростання об’ємів продажів. Незважаючи на очевидну складність літнього сезону, його підсумки показали найвищий за увесь період існування Мережі результат – 83,5 млн доларів.

19 вересня цей факт піддасться аналізу з точки зору розставляння пріоритетів з боку дилерів ТБГ, і також за традицією будуть оголошені агентства – лідери продажів. Одна з важливих частин конференції – виступи представника кураторів туроператорских компаній і посланця від дилерів. За попередньою інформацією, головним лейтмотивом обох звернень будуть санкції відносно туроператорів, що переманюють туристів у роздрібних компаній за рахунок знижок. З нового – очікується анонсування деталей реалізації і переваг центру бронювання, проекту, який ТБГ виконує в співдружності з ще двома учасниками ринку. А також колл-центра, відкритого під завісу літнього сезону. Ну і, звичайно, багато хто приходить на конференцію ТБГ заради ток-шоу, в ході якого партнерам-туроператорам належить відповідати на питання ведучої, керівника проекту ТБГ, Тетяни Дмитровой.

Ця частина конференції зазвичай викликає великий інтерес – такі одкровення там звучать. Дилери ТБГ – старожили проекту особливо цінують можливість почути думки про процеси, що відбуваються, безпосередньо від перших осіб туроператорских компаній у форматі бліц питань-відповідей. Для самих туроператорів такі зустрічі – виняткова можливість зворотного зв’язку з ринком. По їх власному визнанню, ТБГ – єдина мережа, де така професійна розмова можлива, причому, в невимушеній довірчій манері. І прийти на конференцію, думається, буде цікаве. Для представників Мережі це можна зробити, зареєструвавшись в професійному розділі сайту ТБГ.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.