Шереметьєво взяв участь в масштабних навчаннях у рамках підготовки Олімпіади

16 вересня 2013 р. Державна комісія з підготовки і проведення XXII Олімпійських зимових ігор і XI Паралимпийских зимових ігор 2014 року в м. Сочі, що є найвищим органом в системі управління Іграми в Росії, провела чергове масштабне вчення у рамках підготовки до Олімпійських і Паралимпийским зимовим іграм 2014 року. Головною метою вчення, що пройшло під керівництвом Заступника Голови Уряду РФ і Голови Державної комісії Дмитра Козака, стала перевірка рівня готовності і відробіток взаємодії усіх структур управління Іграми.

Серед учасників тренування – більше 250 представників Оргкомітету Сочі 2014, ключових міністерств, відомств і організацій, а також керівництво Міжнародного Олімпійського комітету, Росгидромет, власники об’єктів і оперативні штаби по ключових напрямах підготовки і проведення Ігор.

В ході навчань відпрацьовувалися також і питання взаємодії Міжнародного аеропорту Шереметьєво з Оргкомітетом Сочі 2014 і іншими організаціями у разі закриття аеропорту Сочі по метеоумовах або інших причинах, а також повернення ВС і можливої затримки у відправленні рейсів в Сочі з Шереметьєво. У своїй доповіді керівникові навчань Заступник Генерального директора аеропорту Шереметьєво Володимир Буряк відмітив готовність усіх служб аеропорту у взаємодії з Аерофлотом оперативно організовувати обслуговування, інформування, живлення пасажирів, а також у разі потреби розміщення в готелях офіційних осіб і гостей Ігор. У рамках цієї учбової збійної ситуації аеропорт в максимально короткі терміни відновив штатний режим роботи і вильоти згідно з центральним розкладом.

Міжнародний аеропорт Шереметьєво в якості основних олімпійських воріт у рамках підготовки до Олімпійських і Паралимпийским іграм провів широкомасштабну роботу з підготовки інфраструктури і персоналу з метою створити комфортні і сприятливі умови для усіх категорій пасажирів – учасників Ігор, у тому числі для пасажирів з обмеженими можливостями здоров’я. У аеропорту розроблені і введені оновлені технології обслуговування пасажирів і повітряних суден, закуплені додаткові технічні кошти і встановлений постійний моніторинг рівня якості обслуговування, щоб забезпечити безперебійну роботу на час проведення найважливіших змагань Планети.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.