Російський турпотік в Сербію виріс на 34%

У період з січня по вересень поточного року кількість російських туристів в Сербії виросла на 34%, повідомили в Нацональной туристичної організації Сербії. Це рекордний показник зростання для цього напряму. Всього за поточний період Сербію відвідало на 8% іноземних туристів більше, ніж роком раніше. За словами менеджера з маркетингу НТО Сербії Ольги Стоянович, перші рядки в рейтингу країн, що поставляють найбільшу кількість туристів в Сербію, займають, безумовно, сусідні з цією країною держави. Проте Росія доки з невеликим потоком в 67 тис. чоловік(за дев’ять місяців цього року) дуже важлива для Сербії. Країна має намір активніше просувати себе на нашому ринку. Цього року Сербія візьме участь у виставці Відпочинок.

У нас немає моря, але є прекрасні лікувальні курорти. Ціни в Сербії нижчі, ніж у багатьох інших країнах, а якість послуг знаходиться на високому рівні. Крім того, туристів тут люблять як ніде, – відмітив в ході презентації в понеділок посол Сербії в Росії Славенко Терзич. На стенді країни будуть представники компанії готелів сербського гірськолижного курорту Копаоник MKGroup, що управляє, оздоровчого курорту Пролом Банячи, місцевих туроператорів і так далі Ольга Стоянович вважає, що рекордний темп зростання став наслідком активного просування Сербії як туристського напряму в нашій країні. Туристи дізнаються про те, чим можна зайнятися в Сербії. Побувавши в Сербії, багато туристів рекомендують відпочинок в країні своїм друзям і знайомим, – відмітила Ольга Стоянович.

Крім того, між Росією і Сербією діє безвізовий режим, пряме регулярне авіасполучення здійснюється щодня авіакомпаніями Аерофлот і JAT. Цього року темою просування Сербії став культурно-истрический туризм. 1700 років тому християнство в Сербії стало рівноцінною релігією нарівні з іншими існуючими в країні у той час віруваннями. У зв’язку з цим впродовж всього 2013 року в Сербії проводяться культурно-релігійні заходи. Втім, в НТО роблять ставку не лише на культурно-історичний туризм. За словами Ольги Стоянович, популярністю користуються сити-тури у Бєлград, відпочинок і оздоровлення на сербських курортах(у країні близько тисячі цілющих джерел), гірськолижний відпочинок. Не меншою популярністю(особливо, у молоді) користується село Дрвенград, побудоване Еміром Кустурицей

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.