Річковий туризм стане для Росії пріоритетним видом відпочинку

Тверський міжнародний форум річкового туризму пройшов 12 – 14 вересня у Великому Завидово, в акваторії Иваньковского водосховища. Тверська область стала відповідним місцем для проведення подібної зустрічі : на її території розташовується близько 1700 озер і восьми тисяч річок. У вітанні керівника Ростуризма Олександра Радькова учасникам форуму водний туризм був охарактеризований як один з найважливіших напрямів туристичної галузі. Цілями зустрічі були оголошені позиціонування російських регіонів в якості території, сприятливої для активного відпочинку на воді, а також привертання уваги і консолідація зусиль усіх зацікавлених сторін по розвитку річкового туризму в Росії.

Як відмітив на відкритті губернатор області Андрій Шевелев, Верхневолжье входить в двадцять ведучих регіонів країни по рівню розвитку туризму. Загальний об’єм зроблених туристичних послуг минулого року склав близько 4,5 млрд. крб. Туристичні проекти входять до числа найбільш значимих в інвестиційному портфелі Тверської області, загальна вага якого перевищує 150 млрд. рублів, а розвиток водної інфраструктури є пріоритетним завданням регіону. П’ять діючих причалів вже приймають щороку більше 60 круїзних теплоходів, або близько 20 тисяч туристів. Нині будується найбільша в Центральному федеральному окрузі марина на п’ятсот з гаком місць стоянок. У регіоні існує десять яхт-клубів і ще шість знаходяться у стадії будівництва.

У рамках ділової програми форуму були проведені презентації великих інвестиційних проектів, технологій і практик у сфері створення інфраструктури яхтового і круїзного туризму. Найцікавішими темами пленарного засідання стали такі, як Федеральні і регіональні механізми стимулювання розвитку річкового туризму і створення сприятливого інвестиційного клімату, Перспективні напрями розвитку річкового туризму : нові тренди, ефективні ніші для інвестування, Приклади реалізації значимих інвестиційних проектів у сфері річкового туризму і супутньої інфраструктури : світовий і вітчизняний досвід.

Також відбулися круглі столи і панельні дискусії по проблемах і перспективах російського суднобудування, туроператорской діяльності, а також проходження внутрішніх російських вод іноземними судами і іншим. У зустрічі взяли участь більше 350 представників органів державної влади і бізнесу з різних міст, а також зарубіжні гості. Її підсумки дадуть можливість виробити нові підходи до модернізації інфраструктури річкового туризму, єдині принципи адміністративної і інформаційної підтримки, а також зробити загальні дії з того, що брендує туристських маршрутів.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.