Cathay Pacific пропонує більше можливостей за програмою лояльності Asia Miles

Авіакомпанія Cathay Pacific Airways і дочірня компанія Dragonair спільно з програмою лояльності для частолетающих пасажирів Asia Miles оголосили про нові можливості заробляти бонусні милі за перельоти в економічному класі. Починаючи з 08 жовтня 2013 року усім пасажирам, подорожуючим по мінімальних тарифах економічного класу(класи бронювання S, N, Q) нараховуватиметься 25% від фактичного числа польотних миль. Раніше ці класи бронювання не брали участь в програмі Asia Miles. Завдяки новим умовам програми Asia Miles, пасажири Cathay Pacific Airways і Dragonair отримали унікальну можливість ще швидше накопичувати бонусні милі і користуватися різноманітними привілеями програми для частолетающих пасажирів.

Джеймс Тонг, директор Cathay Pacific по управлінню доходами, відмітив: Ми раді надати нашим пасажирам більше можливостей накопичувати бонусні милі за досконалі поїздки і упевнені, що нарахування миль за перельоти в усіх класах бронювання зробить нашу пропозицію економічного класу ще привабливішим для пасажирів.

Стівен S Y Вонг, виконавчий директор Asia Miles, сказав: Ми вітаємо рішення Cathay Pacific і Dragonair надати більше можливостей для учасників програми Asia Miles. Наша програма об’єднує 21 авіакомпанію-партнера, і розширення класів бронювання, по яких пасажирам нараховуються бонусні милі, дозволить мандрівникам ще швидше накопичувати бонуси і користуватися усіма привілеями Asia Miles. Це також дозволить істотно зміцнити позиції Asia Miles, як глобальної програми лояльності, якою вже користуються більше 5.3 мільйонів пасажирів по всьому світу.

На сьогодні пасажирам Cathay Pacific і Dragonair, які подорожують першим класом, нараховується 150% від фактичної кількості польотних миль; бізнес класом – 125%, преміальним економічним класом – 110%; економічним класом(класи бронювання Y, B, H, K, M, L, V) – 100%.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.