У Криму готують царський туристичний маршрут

Міністерство курортів і туризму АРК готує новий туристичний маршрут, по якому царська сім’я Романових їздила з Петербургу в Крим. Про це кореспондент Укрінформу повідомляє з посиланням на міністра курортів і туризму АРК Олександра Лиева. Династія Романових з Петербургу в Крим – так називатиметься наш новий туристичний маршрут, по якому царська сім’я віками їздила в Крим на оздоровлення і, власне кажучи, уторувала той шлях, по якому сьогодні мільйони людей приїжджають до нас з Росії, – повідомив Олександр Лиев.

За його словами, переговори з приводу створення єдиного туристичного маршруту з російської північної столиці в Крим вже провели з урядом Санкт-Петербургу і з губернаторами Тульської і Курської областей. Значимими містами цього маршруту були також Харків, Дніпропетровськ і Херсон – там представники царської династія зупинялася під час подорожі на південь. За словами Лиева, у керівництва як російських, так і українських міст, що беруть участь в створенні спільного туристичного проекту, ідея такого маршруту знайшла повну підтримку і розуміння.

Він відмітив, що ідея проекту пов’язана з 400-річчям імператорського будинку Романових. Як повідомляв Укрінформ, з 19 по 23 вересня в Криму знаходитимуться глава імператорського будинку Романових Велика княгиня Марія Володимирівна, спадкоємець Цесаревич Георгій Михайлович і 39 представників аристократичних, монарших і королівських будинків Європи.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.