Котедж Кейт і Уільяма здається в оренду

Котедж, в якому герцог і герцогиня Кембріджські провели перші два роки подружнього життя, знову здається в оренду. Будинок з чотирма спальнями, власним пляжем і розкішними видами принц Уільям знімав за 750 фунтів стерлінгів в тиждень, проте тепер ціна повинна істотно вирости. Власники вважають, що на них обрушиться вал пропозицій. Нові мешканці, можливо, навіть побачать Уільяма і Кейт, які так люблять цей будинок, що планують відвідувати його під час відпусток. У будинку чотири спальні, кожна з двома ліжками. До однієї із спалень примикає туалет, до іншої – ванна кімната з ванною, душовою кабіною і туалетом, – пише газета.

У статті вказується також, що у будинку є вітальня з каміном, кухня, вбиральня і підсобка. Видання відмічає, що досі британські ЗМІ з причин, пов’язаних з безпекою королівських осіб, не мали права описувати будинок і повідомляти, де саме він знаходиться, повідомляє РІА Новини. Принц Уільям минулого тижня оголосив, що завершує військову службу і разом з сім’єю покидає Уельс. Він не приховував жалю у зв’язку з від’їздом з Уельсу. Найближчим часом герцог і герцогиня з сином, принцом Джорджем, і собакою Лупо оселяться в лондонському Кенсингтонском палаці, крило якого було відремонтоване за мільйон фунтів стерлінгів.

У котеджі в Англси до народження принца Джорджа Уільям і Кейт жили удвох. Після появи на світ дитини до герцога і герцогині приїхала допомагати мати Кейт Керол. Також в Англси тимчасово перебралася колишня особиста хатня робітниця королеви Антонелла Фресолоне, яка усі ці тижні готувала для молодих батьків.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.