Показ мод Vogue Fashion Dubai Experience

Показ мод Vogue Fashion Dubai Experience відбудеться 10 жовтня в торговому центрі Dubai Mall. На прем’єрному показі мод Vogue Fashion Dubai Experience будуть представлені дизайнерські колекції восьми регіональних і міжнародних дизайнерів відібраних журналом мод Vogue Italia. Це арабські дизайнери Вада Аль Хаджри з Катару, Мохамед Аша з Кувейту, Разан Альзуни з Саудівської Аравії, Лулва Аль Амина з Бахрейна, а також Итуен Баси з Нігерії, Симон Роша з Ірландії, Андреа Инконтри з Італії і російський дизайнерський дует Esme Vie.

Показ мод проходитиме на подіумі в торговому центрі Дубай-молл, і транслюватиметься на мультимедійні дисплеї торгового центру для майже 400 000 відвідувачів. У великому атриуме шопинг-молла пройде виставка, серед експонатів якої будуть 50 найпопулярніших випусків Vogue. Магазини-учасники заходу також представлять спеціально створені до показу мод моделі, а головний редактор Vogue Italia, Франка Соццани, проведе учбові сесії для молодих дизайнерів.

У Дубаї, який прагне стати світовим центром моди до 2020 року, нещодавно оголосили про створення нового району, присвяченого моді, – Dubai Design District у рамках СЕЗ Tecom, який стане універсальним комерційним центром для індустрії дизайну і моди. У районі знаходитимуться майстерні і магазини знаменитих і початкуючих дизайнерів, дизайнерські учбові заклади, тут буде своя набережна, конференц-центр, місця для проведення різних заходів.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.