Перший готель світового рівня відкриють у Волгограді на початку листопада

У Волгограді завершується будівництво готель під брендом Хемптон бай Хілтон. Як повідомили ИА REGNUM в прес-службі глави і уряду регіону 12 вересня, перший в регіоні готель світового рівня, готовність якого на сьогодні складає 90%, відкриється в обласному центрі вже 1 листопада. Проект вартістю 800 мільйонів рублів реалізується групою компаній Столия у рамках інвестиційної угоди. Восьмиповерхова будівля готелю у Ворошиловском районі міста розраховано на 157 номерів, у тому числі, там є і спеціально обладнані кімнати для людей з обмеженими можливостями. До послуг гостей – конференц-зал, автопарковка, фитнес – і бізнес-центри, цілодобовий снек-бар. Нині в приміщеннях вже йде складання меблів, завершуються обробні роботи і благоустрій прилеглої території.

Представники компанії Хілтон залишилися задоволені проведеним аудитом об’єкту, відмітивши, що готель повністю відповідає найвищим світовим стандартам і стане одним з кращих в Росії. На зустрічі в уряді регіону було вирішено, що у рамках співпраці забудовник прикмет участь в оновленні інженерних мереж, а місцева влада модернізує котельну, розташовану поряд з новим готелем.

За словами голови обласного уряду Олега Керсанова, для проведення чемпіонату світу по футболу в 2018 році регіону необхідно виконати ряд умов, у тому числі по кількості готелів міжнародного рівня, яких доки в місті немає. Перший об’єкт – під брендом Хемптон бай Хілтон – здається в листопаді, ще два готелі – Парк Инн і Хілтон Гарден Инн – будуються. А всього під зведення готелів рівня три зірки і вище підготовлені більше 10 земельних ділянок. У розвиток готельної інфраструктури Волгограду інвесторами вже вкладені більше 2,3 мільярдів рублів.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.