У Бодруме будуть знесено 16 розкішних готелів

Турецька влада прийняла рішення закрити 16 розкішних готелів, розташованих на узбережжі південно-західного курорту Бодрум, оскільки їх зведення порушило закони про захист прибережних територій від надмірної забудови. Готелі розташовані в областях Kaynar Torba, Güvercinlik, Yalıkavak і Göltürkbükü. Групи громадянського суспільства довгий час намагалися завадити неконтрольованій забудові узбережжя Бодрума, але проблема притягнула увагу влади тільки після того, як прем’єр-міністр Реджеп Тайип Ердоган відвідав область і зажадав, щоб бухти, зайняті готелями, були повернені людям.

Міністерство внутрішніх справ, Міністерство культури і туризму Туреччини і Міністерство довкілля і міського планування взялися за роботу разом, щоб розслідувати факт незаконної забудови узбережжя. Вони прийняли рішення по закриттю 16 готелів і продовжують вивчати ситуацію з іншими об’єктами на березі моря. Ордери на знос будівель вже виписані. Влада дала власникам готелів час, щоб звільнити будівлі.

Передбачається, що мер Бодрума Mehmet Kocadon випустив дозвіл на незаконне зонування, що дозволило власникам готелів побудувати їх на першій лінії від моря. Міністерство довкілля і міського планування стверджує, що кілька разів попереджало муніципалітет про незаконність будівель на узбережжі. Власники готелів, які підуть під знос, поки ніяк не прокоментували проблему. Чиновники повідомили, що будівлі готелів, а також фірм, розташованих на узбережжі, будуть зруйновані по закінченню нинішнього туристичного сезону.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.