У гостях у Північного сяйва: нова захоплююча туристична ініціатива запрошує тих, що усіх, що бажають відкрити для себе справжню Лапландію

Проект розвитку Фінської Лапландії і Північної Фінляндії під егідою Регіональної ради Лапландії підготував до нового зимового сезону захоплюючу туристичну кампанію. Хто виявиться тим щасливчиком, який в грудні приїде в Лапландію у гості до місцевих жителів, щоб помилуватися величною зимовою природою під сполохами Північного сяйва і насолодитися різними варіантами дозвілля і активного відпочинку? Прийняти участь в акції може будь-який той, що бажає, досить подати заявку і стежити за розіграшем на сайті www.onlyinlapland.com/meetthelocals, а також на офіційних сторіночках в Facebook і YouTube.

Величний спокій на просторах Лапландії дозволяє дихати повними грудьми. Мені хочеться, щоб жителі інших країн змогли відчути усю унікальність цього північного краю, побачити, як сполохи північного сяйва відбиваються у безкрайніх снігах, – так пояснює свою участь в проекті житель фінської комуни Е’нонтекие в Лапландії і великий поціновувач північного сяйва Герет Хаттон. Герет і ще дві сім’ї(з Рованиеми і Пюха) побажали прийняти у себе туристів з інших країн у рамках нової туристичної кампанії Регіональної ради Лапландії і показати їм свій край. Переможці будуть вибрані в жовтні 2013 року і зможуть приїхати до них у гості на тиждень – з 2 по 8 грудня 2013 року.

Сучасні туристи шукають нових, яскравих і незвичайних вражень і місцевого колориту. Учасники нового проекту запрошують гостей з інших країн у свої доми, щоб познайомити їх зі своїм способом життя і розповісти якомога більше усього цікавого про Лапландію, – відмічає директор по маркетингу проекту розвитку Фінської Лапландії і Північної Фінляндії під егідою Регіональної ради Лапландії Ханна-Мари Талвенсаари. Популярність Лапландії серед іноземних туристів росте з кожним роком. За підсумками минулого року в регіоні було зареєстровано 2,4 млн ночівель, що стало рекордним показником за усі роки. Приріст кількості іноземців склав 13,5% в порівнянні з роком раніше. З точки зору кількості проведених в Лапландії ночей лідирують британці, за ними йдуть росіяни і німці(дані Національного інституту статистики Фінляндії).

Познайомтеся з жителями Лапландії, що беруть участь в проекті! Уродженець Нової Зеландії Герет Хаттон(32 роки) володіє власним бізнесом у сфері екотуризма в комуні Е’нонтекие. Він уперше приїхав у Фінську Лапландію в 2009 році для участі у волонтерському проекті по збереженню популяції хаски, закохався в красу краю і вирішив перебратися сюди жити. Герет – великий прихильник сноуборду і снігоступів, захоплюється фотографією. Співробітниця центрального офісу бронювання відпочинку курорту Пюха Ану Лампинен(29 років) обожнює сноуборд і верхову їзду в стилі вестерн, її життя будується навколо власного коня і молодої людини, разом з якою вона катається на дошці, займається серфінгом і багато подорожує у пошуках ідеальної хвилі.

Сімейна пара Ееро(журналіст, 50 років) і Тиина(учитель, 50 років) Леппянен з Рованиеми разом зі своїми дітьми люблять кататися на гірських лижах і гірському велосипеді, збирати гриби і подорожувати. Траса для бігових лиж і стежка, що веде на вершину пагорба Оунасваара, починаються прямо біля їх будинку: ось що означає ліс прямо за дверима!

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.