Усі туристи компанії ТТС Партнер, застряглі в Чорногорії, повернуться додому до кінця наступного тижня

Російські туристи, застряглі в Чорногорії через конфлікт між колишнім і нинішнім керівництвом туроператора ТТС Партнер приїдуть додому до кінця наступного тижня, повідомляється на сайті Російського союзу туріндустрії(РСТ). Згідно з повідомленням, 10 вересня на батьківщину вже вилетіло 12 туристів, відправлених оператором ТТС Партнер на відпочинок в Чорногорію без зворотних квитків. За словами заступника директора Турпомощи Олександра Осауленко, 14 вересня повинні повернутися додому ще 34 людини, 21 вересня – що залишилися троє. Він повідомив, що доки проблема вирішується без залучення страхової компанії і Турпомощи.

Офіційних приводів задіяти Турпомощь немає, цей випадок – не наша компетенція, а, швидше, Ростуризма. Ми просто відстежуємо ситуацію, намагаємося не допустити її погіршення і проводимо деякі організаційно-посередницькі дії. Зокрема, домовляємося з консолідаторами вивізних рейсів, а також із старим і новим власником компанії ТТС Партнер, – пояснив він. Як повідомлялося раніше, клієнти російського туроператора ТТС Партнер, відпочиваючі в Чорногорії, не отримали зворотні квитки для вильоту додому. Пізніше з’ясувалося, що компанія була продана в травні власниці Лілії Америстан, що мешкає в Хабаровську, яка так і не приїхала в Москву.

На думку А. Осауленко, заплутана історія з купівлею-продажем турфірми ТТС Партнер стала причиною ситуації, що склалася. Угода не була завершена. Не виключено, що вона у результаті буде визнана недійсною. Колишня власниця Олена Веденеева вже зареєструвала нову фірму, офіс опечатаний. Нова власниця компанії Лілія Америстан не може до нього увійти, не може приступити до справ, оскільки у неї немає доступу до рахунків. Але вона активно включилася в процес і готова допомагати вирішенню проблеми. Частину вильотів вдалося сплатити з її власних засобів. З вильотами на 14 і 21 вересня простіше, оскільки останні два рейси чартерного ланцюжка традиційно оплачуються заздалегідь, – додав він.

Відповідальність ТТС Партнер застрахована в КІТ Финанс Страхування на 30 млн рублів. Договір діє до квітня 2014 року. За попередніми оцінками, якщо туристам знадобиться виплата компенсацій, суми фингарантии вистачить на усіх потерпілих.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.