Весілля на Капрі

Капрі – це мальовничий середземноморський острів в Неаполітанській затоці. Він є перлиною регіону Кампанья і відомий всьому світу своєю незвичайною красою і м’яким кліматом.

свадьба на капри

Острів овіяний легендами і міфами, завдяки яким його називають “островом русалок” і “земним раєм”. Ось вже багато століть острів, як чарівний магніт, притягує до себе людей з усього світу і зачаровує своїх відвідувачів.

Весілля на Капрі

На Капрі панує романтична атмосфера, завдяки якій багато закоханих пар вибирають острів для самого важливого торжества у своєму житті – весілля. Якщо вас зацікавила ця інформація, тоді негайно переходіть за посиланням: свадьба на капри і тут вам допоможуть здійснити всі ваші мрії!

Острів Капрі розділений на два муніципалітету: Капрі і Анакапрі. Вони суттєво відрізняються один від одного.

Капрі – це гламурне містечко, з безліччю модних бутиків, з шикарними готелями, з постійно переповненими барами, елегантними ресторанами.

Весілля на Капрі в Залі Ратуші

 

Для офіційної реєстрації шлюбу мерія р. Капрі надає зал, який розташований в Ратуші на централькой площі Piazza Umberto. Він є основним майданчиком для офіційного весілля на Капрі.

 

Весілля на Капрі на Віллі Лізис

 

Другим майданчиком для офіційного весілля р. Капрі – вілла, яка ніби – причепилася на виступі скелі, що нависла над морем. Вілла потопає в багатій зелені. Для церемонії на віллі надаються на вибір панорамна тераса з видом на море, ганок з колонами і один з внутрішніх заливів вілли (на випадок поганої погоди). Молодята, які вирішать вибрати чарівне місце для свого весілля, і їх гості повинні бути готові до півгодинної пішої прогулянки, так як дістатися до вілли можна тільки пішки по вузькій доріжці. Але гра коштує свічок! Ця вузька доріжка приведе їх у унікальне казкове місце, де з’єднуються закохані серця!

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.