Ароматна музика замість таблеток


Зима приносить не тільки новорічні свята, а й передсвяткову депресію, нервозність. Ви відчуваєте себе втомленими, дратівливими. Але не поспішайте купувати антидепресанти. Є більш економічні і безпечні арт-терапевтичної методи лікування: ароматерапія і музикотерапія. У поєднанні вони дають дуже хороший лікувальний ефект.

Зима приносить не тільки новорічні свята, а й передсвяткову депресію, нервозність. Ви відчуваєте себе втомленими, дратівливими. Але не поспішайте купувати антидепресанти. Є більш економічні і безпечні арт-терапевтичної методи лікування: ароматерапія і музикотерапія. У поєднанні вони дають дуже хороший лікувальний ефект.
Історія ароматерапії і музикотерапії починається з давніх часів. Стародавні греки використовували арт-терапевтичної методи протягом всієї своєї життєдіяльності для того, щоб зберегти своє здоров’я, молодість і привабливість. Аромати і музика були частиною їхнього мистецтва любити.
Музика як ритмічний подразник стимулює рухові і вегетативні системи людського організму. Запахи, потрапляючи в ніс, впливають на нервові закінчення і передають сигнали в головний мозок, який відповідає за той чи інший орган. У комплексі музика і аромати лікують розлади нервової системи і емоційне виснаження.

Музичні рецепти

Чайковського Шосту симфонію ч.3, Бетховена Увертюра Едмонда корисно слухати для поліпшення самопочуття, настрою, підняття життєвих сил організму.
Мазурка і прелюдії Шопена, вальси Штрауса допоможуть зняти тривогу, невпевненість в собі.
Для загального розслаблення всього організму потрібно слухати Бетховена Симфонію 6, ч. 2, Колискову Брамса, Шопена – Нoктюpн сoль міноp і Свeт лyни Дебюccі. А також допомагають розслабитися колискові пісні, в них багато спокійних і розслаблюючих нот.
Вашу дратівливість допоможуть зняти мелодії Cімфонія ля мінор і Лyннaя соната Л. Бeтxoвeнa, І.С. Баха Kантaтa 2.
При головних болях прослухайте сюїту Хачатуряна до драми Маскарад, Гершвіна Американець в Парижі, Mоцарта Дон Жуан.

ароматичні рецепти

При перевтомі вам допоможуть аромати апельсина, бергамота, герані, лаванди, м’яти, ладану, троянди.
Для зняття дратівливості вам необхідно використовувати аромати анісу, ялини, кипариса, мандарина, ялівцю.
Щоб зняти втому скористайтеся ароматом бергамоту, гвоздики, лимона, розмарину, сосни.
Зняти депресивні стани вам допоможуть аромати кориці, лаванди, ялиці, троянди, шавлії.
Якщо ви занадто емоційні, то вам допоможуть аромати: жасмину, ладану, меліси, лаванди, сандалу, сосни.

Спосіб застосування

Запаліть аромакурітельніцу (в верхню частину наливається вода і 3-5 крапель ароматичного масла, внизу запаліть свічку) з відповідним саме для вас маслом.
Увімкніть спочатку спокійне розслаблюючу твір (Бах Прелюдія 1, 8, Хор, Шопен Прелюдія 4, 13, 15) на 10-15 хвилин. Другий твір має бути динамічним, напруженим, стимулюючим емоції (Глюк Мелодія, Шопен Прелюдія 17, Таривердиев Мить). І третій твір має знімати напругу і заряджати оптимізмом і енергією. Звучати друге і третє твори повинні не більше 10 хвилин кожне.

Протипоказання

Не дивлячись на все вищевикладене, не всякий аромат або музика корисні. Використання ефірних масел можна застосовувати при вагітності, епілепсії, алергії на який-небудь аромат. Тому при покупці масла читайте інструкцію по застосуванню і протипоказань.
З музики протипоказання мають: рок, важкий рок-метал. Вони дуже сильно розхитують нервову систему людини. Рок музика впливає на нас ультра і інфразвуками. Ми їх не сприймаємо, але їх чують наші органи і мозок. Та й науково доведено, що важкий рок негативно діє на все живе.
Використовуйте ароматно-музичні таблетки і будьте здорові!

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.