Купляємо авіаквитки в Лісабон разом з «Trip My Dream»

На північ від центру Лісабона знаходиться головний аеропорт Португалії – Портела. Його основне призначення – не тільки прийом міжнародних рейсів, а й стикування перельотів на острови і країни Південної Америки.

Авіаквитки в Лісабон за найкращою ціною

Trip My DreamЩоб авіаквитки в Лісабон вдалося купити за максимально прийнятною ціною, слід віддати перевагу онлайн-бронюванню. Зробити це можна на порталі Trip My Dream. Завдяки цьому сервісу Ви підберете для себе найбільш вигідну пропозицію. Зайшовши на цю сторінку, ще й з’явиться можливість порівняти ціни на квитки в Лісабоні з будь-якою іншою країною світу, яка розвинена в сфері туризму.

Аеропорт Лісабону

Аеропорт столиці Португалії має не тільки дуже вдале розташування, а й розвинену внутрішню інфраструктуру. Крім двох терміналів, на його території є пункти прокату автомобілів, магазини дьюті-фрі, зона відпочинку і розваг, безліч кафе і офісів туристичних компаній.

Плануючи переліт до Лісабона з Києва, слід знати, що прямих маршрутів немає. Авіаперельоти з однією пересадкою в Парижі здійснюють авіакомпанії Lufthansa, KLM і Air France. Вартість найдешевшого квитка варіюється в межах 350 євро. При цьому на переліт вам буде потрібно затратити не менше 8 годин.

Що стосується рейсів з Москви, то найбільш вигідний маршрут пропонує авіакомпанія KLM. Завдяки їй, рейс сполученням Москва-Лісабон-Москва вдасться зробити за 250 євро, а витрачений час в дорозі не буде перевищувати 9 годин.

Купуючи авіаквитки в Лісабон слід пам’ятати і про те, що якщо Ви скористаєтеся послугою раннього бронювання, то вдасться істотно скоротити свої витрати на переліт. Якщо Ви чітко визначилися, що хочете провести свою відпустку в столиці Португалії, тоді не зволікайте з процесом придбання квитків до останнього, а намагайтеся купувати їх, як мінімум за три місяці.

В даному випадку переліт Київ-Лісабон-Київ буде коштувати не більше 200 Євро. А за квиток в обидва боки з Москви необхідно буде заплатити всього 205 Євро.

Пам’ятайте про пільги для дітей

Бронюючи квитки через інтернет або купуючи їх безпосередньо в аеропорту, не забувайте вказувати свій вік і вік всіх пасажирів, які будуть летіти разом з вами.

Справа в тому, що більшість авіакомпаній надає чималі пільги маленьким дітям, підліткам, а також пенсіонерам, які обрали переліт через їх авіакомпанію. Якщо ж Ви вирішили поїхати у відпустку напередодні свят, то можете сміливо розраховувати на додаткову знижку від авіакомпанії!

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.