На виставці Відпочинок обговорять проблеми дитячого туризму

Під час роботи виставки Відпочинок Leisure – 2013 відбудеться круглий стіл на тему Дитячо-юнацький туризм в Росії: проблеми і шляхи рішення, організований Комісією з дитячо-юнацького і молодіжного туризму Громадської ради Ростуризма. Зустріч пройде 19 вересня в конференц-залі № 2 виставкові комплекси Крокус Експо. Почало в 11.20. Головне завдання круглого столу – налагодження контактів комісії з регіональними органами влади, фірмами і організаціями, що займаються розвитком дитячого туризму або роблять послуги в цій сфері, щоб з’ясувати, які проблеми є у них, а також перейняти їх цінний досвід.

Нагадаємо, склад комісії і положення про неї були затверджені 1 серпня цього року рішенням президії Громадської ради Ростуризма. До неї увійшли представники різних комерційних і некомерційних організацій, що спеціалізуються на організації дитячого відпочинку в Росії і за кордоном. На одному з перших засідань було створено шість робітників груп : по підготовці кадрів, перевезенням, виїзному і активному туризму і інші. Комісія співпрацює з Міністерством культури, Роспотребнадзором, Федеральним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства, РСТ, АТОР, рядом інших туристських об’єднань.

За останні 20 років системно ніхто не займався розвитком дитячо-юнацького туризму, тому проблеми лише накопичувалися, – сказав керівник комісії Сергій Минделевич. – Наша комісія, по суті, повинна стати координатором їх рішення. Ростуризм обіцяє підтримку нашим пропозиціям, і, у свою чергу, поставив перед нами немало завдань, проте вирішити їх силами тільки членів громадської комісії неможливо. Тому запрошуємо для участі в нашій зустрічі на виставці Відпочинок представників регіональних адміністрацій по туризму, туристських компаній, дитячих таборів, транспортників. Іншими словами, усіх, хто реально зацікавлений у багатосторонньому розвитку дитячого і юнацького туризму в нашій країні, щоб наші діти росли здоровими і добре знали свою Батьківщину.

Список промовців і теми їх доповідей будуть заздалегідь опубліковані на сайті Ростуризма і інших партнерських організацій.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.