У місті Салоніки у кінці вересня відкриється культурний фестиваль Димитрія

У грецькому місті Салоніки 26 вересня 2013 року відкриється 48-й культурний фестиваль Димитрія, повідомили порталу Інтерфакс-туризм в туроператорской компанії Музенидис Тревел. На відміну від минулих років, цього року фестиваль продовжиться місяць – до 24 жовтня. У рамках фестивалю в місті пройде ціла низка заходів і подій практично в усіх сферах театру, мистецтва і кіно. Програму фестивалю офіційно відкриє оригінальне представлення під назвою SYMFAGOMEN, в якому візьмуть участь грецькі творчі колективи, представляючі усі види мистецтва.

Любителі образотворчого мистецтва і фотографії зможуть подивитися виставку фотографа Даниеля Мордзински. Впродовж цілого місяця в художніх майстернях для дітей, художників-професіоналів і студентів Школи образотворчих мистецтв викладатимуть відомі художники. Майстер-класи Мануеля Васона і Авмериго Нейнаукса, нічні піші творчі прогулянки, що починаються від міської галереї, і багато інших заходів дадуть можливість краще упізнати місто і його художні традиції. Серед театральних постановок найцікавішою буде, мабуть, Нора Ібсена в постановці бельгійської трупи tgstan. У рамках фестивалю пройде тиждень, присвячена Т. Терзопулосу. Буде показаний спектакль Аларм режисера.

У урочистому вечорі в його честь прикмет участь і сам режисер. Під час зайняття, яке вестиме Терзопулос у своїй художній майстерні, він поділиться своїм творчим досвідом. Відвідати їх зможе будь-який той, що бажає. У програмі 48-ої Димитрії спектаклі багатьох грецьких і зарубіжних труп. У театральних майстернях любителі-театрали і професіонали зможуть удосконалювати свої майстерність і талант під керівництвом відомих театральних режисерів: С. Какаласа, А. Каразисиса, Н. Карафану та ін. Хореографічне мистецтво буде представлено балетом Подорож у вічність Національної опери Лірики Скінії, присвяченому пам’яті Теодороса Ангелопулоса, спектаклем Корені Національного центру хореографії de la Rochelle et du Poitou – Charentes /Cie Accrorap, і сольними спектаклями Addio, Addio AMORE – п’єса для Пини Д. Коккину і Tango Toilet у виконанні аргентинського танцюриста Родриго Пардо.

У час Димитрії працюватимуть різні семінари і творчі майстерні, присвячені хореографії. У імпровізованих джаз-клубах виступлять місцеві і зарубіжні групи. Головною музичною подією фестивалю стане Травиата верді в Мегаро Мусикис. Представлення трупи DissonArt ensemble – Одісея Т. Иконому по однойменному шоу Роберта Уилсона, також викличе інтерес любителів музики. Композитор проведе, крім того, і свій майстер-клас. Одним з сюрпризів нинішньою Димитрії стане концерт музики російського авангарду, який організовує Державний музей сучасного мистецтва і Мегаро Мусикис м. Салоніки.

Фестивальні події Димитрії проходять на сценах численних міських театрів і на сценічних майданчиках, організованих поряд з археологічними пам’ятниками. Це дає можливість і місцевим жителям, і гостям міста ближче познайомитися з ними, відчути дихання історії. Компанія Музенидис Тревел в сезоні Лето-2013 виконує в Грецію близько 100 рейсів в тиждень із понад 35 міст з Росії, України, Білорусі, Молдавії і інших країн.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.