Біле море – новий напрям експедиційних круїзів

Агентство по туризму і міжнародній співпраці Архангельської області спільно з Архангельською регіональною туристською асоціацією і Асоціацією туризму і сервісу Архангельської області завершило серію експедиційних поїздок по узбережжю Білого моря. Мета експедиції – розробка плану дій уряду Архангельської області по розвитку круїзного туризму в регіоні і просуванню Білого моря. За серпень-вересень експерти обстежували більше 10 потенційних точок, включаючи острів Мудьюг, Новодвинскую фортеця, села Патракеевка, Куючи, Козли, Конецдворье, Пустка і село Вознесла Приморського району, острів Кий і село Ворзогори Онежського району.

Архангельська область щорічно приймає в середньому від 5 до 7 іноземних круїзних судів з туристами з різних країн. В основному, їх маршрут проходить через Архангельськ, де для туристів організовуються оглядові екскурсії і в музей дерев’яної архітектури і народного мистецтва Малі Корели. Також судна заходять на Соловецький архіпелаг, гості відвідують Соловецький монастир, для них організовують екскурсії на інші острови архіпелагу.

Сьогодні міжнародна круїзна галузь відчуває потребу в нових маршрутах, портах заходів і точках висадок туристів. Свою нішу на ринку морського круїзного туризму, безумовно, може зайняти Біле море, інтерес до якого все більше проявляють оператори експедиційного туризму. Цей абсолютно новий напрям з унікальними поморськими селами, що зберегли свій первозданний вигляд, самобутність і традиції, острів з глибокою історією, незаймана природа, – відмітила та, що виконує обов’язки керівника агентства по туризму і міжнародній співпраці Архангельської області Ольга Горелова.

Нині експертами проводиться аналіз зібраної інформації по кожній з потенційних точок висадок туристів і розробка екскурсійних програм. По підсумках планується видання брошури англійською мовою, яка буде представлена на міжнародній туристській виставці ITB в Німеччині у березні 2014 року.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.